Wat maakt een product een echte bestseller?
Housevitamin weet als geen ander wat werkt op de winkelvloer. “Een product wordt pas een bestseller als de consument het wil,” stelt Mischa. En daar gaat het nog weleens mis. Retailers kopen vaak in op eigen smaak. Maar wat jij mooi vindt, verkoopt niet per se.
De collectie van Housevitamin is volledig gericht op de consument. Ze weten heel goed wat hij/zij wil en waar hij/zij blij van wordt. Ze proberen altijd die bestellers te maken die iedereen (winkel en consument) nodig heeft. In speelse kleuren en juist ook stille en neutrale kleuren. Daarbij houden ze hun oren en ogen goed open en staan ze bijvoorbeeld op verschillende consumentenbeurzen. Hierdoor kunnen ze meten wat de consumenten leuk vinden en zorgen ze dat ze daar op in blijven spelen.
“Wij zorgen dat de collecties passen bij de behoefte van de consument. Het is vervolgens aan de retailer om dit op te pikken en hierop in te spelen,” aldus Mischa.