Achter de schermen bij TICA Projects Venlo
TICA Projects Venlo
TICA Projects Venlo opent binnenkort haar deuren in het iconische bloemenveilinggebouw: dé nieuwe hotspot voor projectinrichters, horeca- en interieurprofessionals.
Op 2 februari vieren we samen de feestelijke opening. Tegelijkertijd wordt er achter de schermen nog volop gebouwd, ingericht en bijgeschaafd. Dat hoort erbij.
Op deze pagina nemen we je mee in de opbouw, delen we updates en laten we zien hoe TICA Projects Venlo stap voor stap tot leven komt.
Nog niet alles af. Wel helemaal in beweging én veelbelovend voor jouw volgende project.
Overzicht
- De ruwbouw is in volle gang
- De signing hangt!
- Het horecagedeelte staat klaar
- De eerste meubelmerken bouwen op
- De kleine producten maken het groot
- Meubels en decoratie van Lifestyle
- Horeca en hospitality ontdekken
- QOOZY brengt licht in de showroom
- Outdoor collectie
- Textiel en andere accessoires
- Dutch Sofa Company
- De opening komt dichterbij
- We zijn van start!
- Persbericht opening
01 - De ruwbouw is in volle gang
De ruwbouw is in volle gang en vormt het fundament van onze nieuwe locatie. Binnen worden wanden geplaatst, installaties aangelegd en de indeling krijgt steeds meer vorm. Deze fase is essentieel om straks een solide basis te hebben voor alle volgende stappen.
Het is een technisch proces waarin precisie centraal staat: van het plaatsen van constructieve elementen tot het voorbereiden van leidingen en aansluitingen. Elke dag komen we dichter bij een ruimte die klaar is voor afwerking en inrichting.
02 - De signing hangt!
De eerste indruk telt – en die staat nu! De signing is geplaatst en geeft het iconische bloemenveilinggebouw direct de herkenbare TICA-look & feel. Een belangrijke stap richting de feestelijke opening op 2 februari.
Terwijl binnen nog volop wordt gewerkt aan de inrichting, zie je buiten al dat TICA Projects Venlo tot leven komt. Het wordt dé plek voor projectinrichters, horeca- en interieurprofessionals.
02 - De signing hangt!
De eerste indruk telt – en die staat nu! De signing is geplaatst en geeft het iconische bloemenveilinggebouw direct de herkenbare TICA-look & feel. Een belangrijke stap richting de feestelijke opening op 2 februari.
Terwijl binnen nog volop wordt gewerkt aan de inrichting, zie je buiten al dat TICA Projects Venlo tot leven komt. Het wordt dé plek voor projectinrichters, horeca- en interieurprofessionals.
03 – Het horecagedeelte staat klaar
De smaakmakers van TICA Projects Venlo zijn er helemaal klaar voor. Het horecagedeelte is stijlvol, gastvrij en praktisch ingericht. Hier kunnen members straks even pauzeren, inspiratie opdoen en genieten van een goede kop koffie of een lekkere lunch tussen het inkopen door.
De horeca vormt een belangrijk onderdeel van de totaalbeleving. Het is niet alleen een plek om te ontspannen, maar ook om ideeën uit te wisselen en nieuwe samenwerkingen te smeden. Alles is tot in detail afgewerkt, zodat het straks naadloos aansluit bij de opening op 2 februari. Terwijl de rest van de locatie nog in beweging is, is dit stukje alvast helemaal klaar om members te ontvangen.
Het begint echt vorm te krijgen: de eerste meubelmerken zijn gestart met het opbouwen van hun stands. De ruimte vult zich langzaam met stijlvolle items die straks het hart van TICA Projects Venlo vormen. Denk aan royale banken, karaktervolle tafels en unieke kasten, allemaal klaar om jouw projectinrichting naar een hoger niveau te tillen.
Deze fase is altijd bijzonder: van een lege vloer naar een inspirerende showroom waar je straks kunt mixen en matchen tussen merken en materialen. Elk merk brengt zijn eigen stijl mee, waardoor de diversiteit en creativiteit voelbaar wordt.
04 - De eerste meubelmerken bouwen op
05 - De kleine producten maken het groot
Niet alleen de grote meubelmerken zijn druk bezig, ook de kleinere producten brengen hun eigen karakter naar TICA Projects Venlo. De eerste stands met accessoires, boeken en decoratie zijn opgebouwd en geven de showroom direct meer sfeer en detail. Deze merken zorgen voor die finishing touch die elk project uniek maakt.
Van stijlvolle boeken tot verrassende decoratieve items: het aanbod groeit elke dag. Samen met de grote merken vormen deze details straks een inspirerende totaalbeleving voor projectinrichters en hospitality professionals.
De collectie van Lifestyle staat inmiddels op z’n plek. De stands laten goed zien hoe je met hun meubels en decoratie gemakkelijk grotere projecten samenstelt. Met deze opbouw kun je verschillende ruimtes inrichten, van hospitality tot kantoor.
Voor ondernemers die straks de (af)styling van hun project willen afronden, is een bezoek aan TICA Venlo de perfecte aanvulling. Daar shop je per stuk, vul je je selectie direct aan en neem je alles meteen mee naar locatie. Zo werk je efficiënt door van het grote project naar de laatste details.
06 - Meubels en decoratie van Lifestyle
07 - Horeca en hospitality ontdekken
De nieuwe locatie spreekt een grote groep horeca en hospitality ondernemers aan. Denk aan eigenaren van lunchzaken, cafés, hotels en andere gastvrije locaties die hun interieur regelmatig willen vernieuwen of compleet willen restylen. Voor deze professionals draait alles om beleving: een ruimte moet niet alleen functioneel zijn, maar ook direct herkenbaar en uitnodigend voor hun gasten. Bij TICA Projects Venlo vinden zij precies wat daarbij helpt: van meubels voor intensief gebruik tot accessoires die sfeer bepalen en ruimtes verrijken.
Veel horecaondernemers willen snel schakelen, weinig voorraden aanhouden en toch een onderscheidende uitstraling neerzetten. In deze showroom zien je direct welke combinaties werken voor hun eigen zaak.
De verlichting van QOOZY staat inmiddels op zijn plek en geeft de showroom een totaal andere dynamiek. Het merk werkt met verschillende vormen en combinaties die projectinrichters helpen om zones af te bakenen of juist samen te brengen. Van barverlichting tot entreegebieden en hospitality‑concepten: QOOZY laat zien hoe je met licht direct richting en sfeer aanbrengt. Een waardevolle toevoeging in de opbouwfase en een merk dat projectprofessionals straks zeker weten gaat helpen bij het maken van heldere keuzes.
08 - QOOZY brengt licht in de showroom
09 - Outdoor collectie
Buitenruimtes spelen een steeds grotere rol binnen zakelijke projecten. Denk bijvoorbeeld aan horecaterrassen of binnentuinen. Bij TICA Projects Venlo ontstaat een compleet aanbod voor deze projecten. De eerste outdoor collecties staan al klaar in de showroom en laten zien hoe je eenvoudig doorwerkt van binnen naar buiten.
Merken als Raw Materials voegen daar houten stoelen, tafels en bijzetmeubels aan toe die geschikt zijn voor dagelijks gebruik. In de komende weken volgen meer merken die zich richten op projecten met outdoor collecties, zodat projectinrichters straks in één bezoek zowel hun in- als exterieur kunnen samenstellen.
Tussen alle meubels en outdoor producten vind je ook textiel bij TICA Projects Venlo. Kussens, tassen en kleinere accessoires voegen warmte en contrast toe aan te ruimte, iets waar veel projectinrichters, horecaondernemers en retailers dagelijks mee werken.
De stands laten zien hoe je met een paar goed gekozen stukken meteen richting geeft aan een concept. Of het nu gaat om een entree, zithoek of hospitalityruimte: textiel zorgt voor samenhang en maakt een project af.
10 - Textiel en andere accessoires
11 - Dutch Sofa Company
De in- en outdoor collectie van Dutch Sofa Company bestaat onder andere uit banken in hoogwaardig vinyl en uitgesproken vormen stoelen. Alles staat klaar om projectprofessionals te inspireren en te helpen bij het samenstellen van complete interieurs.
De warme kleurtonen, grove weefstoffen en nieuwe vloerkleden laten zien hoe je met dit merk direct richting geeft aan hospitality-, kantoor- of recreatieprojecten. De stand vormt daarmee een sterke aanvulling op het groeiende aanbod in TICA Projects Venlo.
Ons marketingteam sprak met de oprichters van Dutch Sofa Company over hun visie, trendontwikkeling en waarom de nieuwe locatie in Venlo zo goed past bij hun groeiambities.
De laatste weken staan volledig in het teken van finetuning, want maandag 2 februari komt razendsnel dichterbij. De stands zijn bijna allemaal gevuld en de showroom begint eruit te zien zoals we ‘m straks aan de eerste bezoekers willen tonen.
Ook het horecagedeelte is helemaal klaar voor gebruik. Alles is georganiseerd, getest en strak ingericht. Members kunnen hier straks pauzeren, kennismaken, ideeën uitwisselen of gewoon even op adem komen tussen het inkopen door.
Ondertussen blijven er nog steeds nieuwe merken aansluiten. Hoewel er achter de schermen hard wordt doorgebouwd, staat er al een vestiging die laat zien wat projectinrichters, hospitalityondernemers en interieurprofessionals straks kunnen verwachten: een groot, inspirerend en compleet aanbod op één plek.
De countdown naar 2 februari is officieel begonnen.
12 - De opening komt dichterbij
13 - We zijn van start!
Afgelopen week vierden we de officiële opening samen met ruim 250 bezoekers – een bijzondere mijlpaal na weken van bouwen, bijschaven en finetunen. De showroom is gevuld, de merken staan klaar en de eerste bestellingen zijn al geplaatst.
De reacties waren enthousiast: inspirerend, overzichtelijk en precies wat projectinrichters, hospitalityondernemers en interieurprofessionals nodig hebben om sneller te schakelen.
Ook achter de schermen gebeurt nog van alles. Nieuwe merken sluiten aan, collecties worden aangevuld en de showroom blijft zich doorontwikkelen. Ondanks dat er altijd ruimte blijft voor groei, staat er nu een locatie die laat zien wat TICA Projects Venlo is: een inspirerende, ondernemende plek waar je gemakkelijk werkt van idee naar uitvoering.
Jouw volgende project begint hier.
13 - Persbericht opening
TICA Projects Venlo is open! In het iconische bloemenveilinggebouw start een plek waar jij als professional snel complete projecten samenstelt. Zo vertelde directeur Rogier Uivel al dat deze nieuwe locatie “een belangrijke stap is om professionals nóg beter te ondersteunen bij het snel en doelgericht samenstellen van projecten.”
Ook de eerste merken stonden meteen klaar. Met stands van o.a. Zuiver, Pole to Pole en Dutch Sofa Company begon de showroom vanaf dag één te leven. En terwijl bezoekers rondliepen, werd achter de schermen gewoon doorgebouwd aan nieuwe zones en inspiratiehoeken. Elke keer dat je komt, ontdek je iets nieuws.
TICA Talk: alles over TICA Projects
Nieuwsgierig naar het verhaal achter onze nieuwste vestiging? In de nieuwste aflevering van TICA Talk neemt Imke Slabbers, Brandmanager bij TICA, je mee achter de schermen. Ontdek waarom Venlo dé plek is voor projectinrichters en hospitalityprofessionals en hoor hoe we deze inspirerende showroom hebben ontwikkeld.
Liever lezen? Dat kan hier.
Veelgestelde vragen
01 - Opening & locatie
Wat is TICA Projects?
Bij andere vestigingen neem je producten direct mee. TICA Projects is er speciaal voor projectinrichters, hospitality-professionals en zakelijke kopers.
Wanneer opent TICA Projects Venlo?
De officiële opening is op 2 februari 2026, gevolgd door een actie-maand met shoptegoed. Wil je er bij zijn? Meld je dan hier aan.
Waar vind ik TICA Projects Venlo?
In het iconische pand van de voormalige bloemenveiling op Fresh Parc Venlo. Je rijdt via Gate 4 naar het parkeerdek en neemt de lift of trap naar beneden naar de tweede etage.
Samen met TICA Venlo en de Concept Store vormt dit dé totaaloplossing voor interieurprofessionals.
Waar kan ik parkeren?
Je kunt gratis parkeren op het parkeerdek, inclusief laadpunten voor elektrische auto’s.
Wat zijn de openingstijden van TICA Projects Venlo?
Zondag t/m woensdag: 09:00 – 17:00. Zie hier de afwijkende openingstijden.
02 - Membership & toegang
Wie mag inkopen bij TICA Projects?
Heb ik een apart membership nodig?
Nee, jouw TICA-membership geeft toegang tot alle vestigingen, inclusief TICA Projects Venlo. Heb je nog geen membership en wil je eerst kennismaken? Vraag een gratis locatiepas aan voor 12 maanden toegang tot deze locatie.
Mag ik als particulier inkopen bij TICA Projects?
Nee, TICA Projects is exclusief voor zakelijke klanten.
Waar kan ik extra inkooppassen aanvragen voor mijn medewerkers?
Dit regel je eenvoudig via jouw Mijn TICA-account, heb je vragen of kom je er niet uit? Neem dan contact op met onze klantenservice via info@TICA.nl.
03 - Inkopen & bestellen
Hoe werkt inkopen bij TICA Projects?
Kan ik producen direct meenemen?
Niet standaard. Voorraadproducten met barcode kunnen wel direct afgerekend worden.
Wat is de levertijd van de producten?
De levertijd van producten is afhankelijk van het product en de leverancier.
Hoe werkt retourneren en reclamaties?
Bij fabricagefouten kun je binnen 5 werkdagen een klacht melden via info@TICA.nl.
04 - Assortiment & merken
Welke merken vind ik bij TICA Projects Venlo?
05 - Kosten
Komen er kosten kijken bij het inkopen bij TICA Projects Venlo?
06 - Services
Is er horeca aanwezig?
Kan ik advies krijgen over projecten?
Zijn er maatwerkmogelijkheden?
07 - Online bestellen
Kan ik producten van TICA Projects Venlo online bestellen?
Ontdek meer

Vestigingen
TICA-members hebben toegang tot alle vestigingen in Nederland en België.

Openingstijden
Bijna al onze vestigingen zijn 7 dagen per week open. Zo kun je inkopen wanneer het jou uitkomt.

Inspiratie
Blijf op de hoogte van de nieuwste lifestyletrends, woonstijlen en inspirerende blogs.

Bijbestellen?
TICA-members kunnen gemakkelijk online inkopen via de TICA-webshop – snel, flexibel en wanneer het jou uitkomt

