Pierre over de make-over van TICA Brussel

Nieuws > Nieuws > Pierre over de make-over van TICA Brussel

In de zomer vroegen we onze Creative Director Pierre al naar de plannen voor TICA Brussel. Nu de make-over compleet is, spraken we hem opnieuw. Het Atrium is helemaal vernieuwd, de shop-in-shops zijn opgefrist en winkelen is nu een stuk overzichtelijker. TICA Brussel is ‘ready to inspire’! Wat vindt Pierre er zelf van?

De vorige keer dat we je spraken was TICA Brussel volop in ontwikkeling. Inmiddels is deel één van de make-over klaar, hoe omschrijf jij het eindresultaat?

Je merkt het meteen: dit is écht een TICA-vestiging aan het worden! De entree van het Trademart-gebouw in Brussel heeft een grote transformatie ondergaan. Door de vernieuwde hoofdingang en de heldere routing voelt de entree veel toegankelijker. Bij de hoofdingang vind je nu ook een inspirerend stylingpunt waar we met producten van merken een wisselend TICA-thema neerzetten. Zodra je binnenstapt, barst het van de inspiratie — jouw inkoopavontuur start meteen!

Als je vervolgens de TICA-vestiging binnenloopt, hebben we een inspirerend Atrium gecreëerd door muren weg te halen, wat een open en inspirerende sfeer oplevert. Op dit plein laten we nieuwe musthave items zien die je nog snel even meepakt voordat je richting de kassa loopt. De verbeterde zichtlijnen zorgen voor rust en overzicht, waardoor members efficiënter en prettiger kunnen inkopen.

Wat merken TICA-members nu écht aan deze make-over?

Zodra je binnenkomt, merk je het verschil. De route is duidelijk en logisch, waardoor je moeiteloos je weg vindt. Alles is fris geschilderd, strak ingericht en overzichtelijk gepresenteerd. Je ziet in één oogopslag wat je nodig hebt – dat geeft rust. En precies dát maakt inkopen niet alleen makkelijker, maar vooral veel prettiger.

 

Welke elementen van de verbouwing ben je het meest trots op en waarom?

Eigenlijk op alles! Waar het eerder wat chaotisch oogde, ziet het er nu strak en sfeervol uit. Onze teams hebben keihard gewerkt: stands zijn leeggehaald, opnieuw ingericht en helemaal TICA-proof gemaakt. En dankzij het Sales-team hebben we nu ook veel nieuwe, inspirerende merken.

Waarom kunnen members TICA Brussel volgens jou écht niet overslaan?

TICA Brussel is uniek in België. Je shopt er per stuk, geniet van een overzichtelijk inkoopproces én vindt alles onder één dak. Dat maakt het extra interessant, zeker voor kleinere ondernemers. De locatie? Die is al even bijzonder – op een historische plek, pal naast het iconische Atomium. Perfect bereikbaar voor zowel Belgische als Franse ondernemers en gevuld met een verrassend, vernieuwd aanbod. Kom langs en ervaar het zelf!

 

Welke reacties hebben jullie inmiddels ontvangen van bezoekers over de vernieuwde vestiging?

De shop-in-shop eigenaren zijn blij met alle ontwikkelingen, positief verrast door de verbeteringen én merken dat het aantal bezoekers groeit. Ook onze members reageren enthousiast: ze vinden de locatie nu overzichtelijk, licht en vooral inspirerend.

En nu, is TICA Brussel ‘klaar’?

TICA is eigenlijk nooit klaar. We blijven continu optimaliseren en zoeken altijd naar vernieuwende manieren om het nog aantrekkelijker, makkelijker en inspirerender te maken voor onze members. Binnenkort starten we met fase 2 van de optimalisatie bij TICA Brussel. We richten de resterende ruimtes zo in dat ze perfect aansluiten bij de behoeften van onze members. Ondertussen werken we hard aan een strategisch plan richting 2030, waarbij we alle TICA-vestigingen doorontwikkelen tot een eigentijdse, on point B2B-marktplaats – altijd up-to-date, verrassend én relevant.

Ontdek meer

Juliette Berlamont

Dutch Sofa Company bij TICA Projects Venlo

TICA Projects podcast

Massief hout met karakter van HomeLah!

Trendguide Raw Refined

Raw Refined

Projectinrichting die indruk maakt

Etaleren met impact

Van Bodegraven tot in The Art of Living: het oog voor sfeer van Simone van Loon

Yoshion: eigentijdse stoelen die blijven zitten